Yayın İlkeleri

İçerik Kaynağı ve Kaynaklar: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, tüm içeriklerinde kaynak göstermektedir. Kaynaklarda hangi içeriğin sitemiz editörleri tarafından hazırlandığı belirtilmektedir. 

İnternet Bilinci Geliştirme: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, internet ve teknolojinin doğru kullanılması, en üst düzeyde faydalanılması amacıyla bilgilendirici ve eğitici yayınlar yapar. 

Bilgi, Doküman ve Arşiv Kullanımı: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, aksi sabit olaylarla ilgili haberi düzeltmeyi, gerekirse haber, fotoğraf ve görüntüyü yayından kaldırmayı taahhüt eder. 

Çok Seslilik ve Katılımcı Yayıncılık: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, okuyuculara görüşlerini kamuoyu ile paylaşma fırsatı sunar, farklı görüşleri ve konu ile ilgili tüm bakış açılarını yansıtır. 

Eğitici Olmak: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, bilginin evrenselliğine inanır ve toplumun gelişmesi için eğitici yayınlar yapar. 

Cevap Hakkına Saygı: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, iddia ve ithamlara karşı, taraflara cevap hakkını en hızlı ve doğru biçimde kullanma fırsatı sunar. 

Önyargısız Yaklaşım: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, haberin araştırılmasından sunumuna kadar her aşamasında önyargılardan arınmış, saplantısız bir yaklaşım sergiler. 

Doğruyu Arama Kaygısı: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, olayları tüm yönleriyle irdeleyip, kamuoyu algısının doğru şekilde oluşmasını sağlar. Yorum içeren içerik yazmaz. 

Öncü Olmak: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, internet haberciliğinin özündeki sürekli değişim ve gelişim sürecini destekler ve öncülük eder. 

Güvenilirlik: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, kendine duyulan güvenin sorumluluğunu üstlenir ve bu güveni korumak için çalışır. 

Yoruma Açıklık: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, haberlere ve diğer yazılı ve görsel içerikler için yapılan yorumları düzenlemeden ve değiştirmeden olduğu gibi yorumu gönderenin bilgileri ile yayınlar. 

Yazılı ve Görsel İçerik Paylaşımı: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, sitede aktif olarak bulunan tüm içeriklerin diğer internet sitelerinde kaynak gösterildiği sürece paylaşılmasına izin verir. 

Kaynak Gösterme ve Paylaşım: 

Çatalağaç Köyü İnternet Sitesi, mail aracılığıyla gelen içerikleri ve izni alınarak sitede yayınlanan tüm içeriklerde kaynak göstermeyi taahhüt eder. 

Reklam İçerikleri ve Reklamlar: 

Tanıtıcı reklamlar (advertorial), reklam olduğu okuyucu tarafından rahatlıkla görülebilecek yer ve büyüklükte açıkça belirtilerek yayınlanır. Tanıtıcı reklamları sitemiz hazırlamaz. Sitemizin hazırladığı sektör sayfalarının içeriğinde belli bir ürünün satış ve pazarlamasına destek mahiyetinde ifadeler yer alamaz. 

Çatalağaç Köyü ile ilgili gönderilere ulaşın.

Haberler, duyurular, ilanlar, köy hakkında bilgiler, fotoğraflar, videolar ve daha fazlası...

Çatalağaç Köyü, Giresun'un Gümüşhane ile sınır köyüdür. 5 Mahalleden oluşur.