Gönderiler

Muhtar Mehmet Güvendi, çalışmalarıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu

Doğankent Çatalağaç Köyü Muhtarı Mehmet Güvendi köydeki çalışmalarıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Muhtar Mehmet Güvendi, çalışmalarıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu

Güvendi açıklamasına, Değerli köylülerim daha önceki paylaşımlarımda söylediğim gibi madenden makine alarak Güney mezarlığımızın eksiklerini giderdik. Burada beni yalnız bırakmayan Mustafa Pir ve yemeğimizi veren eşi Güldane Pir'e teşekkür ediyorum. Devamında Karaağaç yolunun maden tarafından verilen zararları düzelterek büz atma çalışmalarımız devam ediyor. Yine söylediğimiz gibi hava şartlarına göre yol beton çalışmalarımız devam edecek. Burada bir konuya açıklık getireyim. Çatalağaç Köyü'nün ana yolunun alt yapı ve duvar çalışmaları bitmiş olup üst yapı çalışmaları devam etmektedir. Aynı zamanda Özel idare tarafından maden şirketi ile yapılan mutabakat ile köyün yolunun beton ve asfalt yapılması yazılı olarak güvence altına alınmış olup kısa süre içinde yapımı başlayacaktır.


İsteyene yolla ilgili olarak yapmış olduğum çalışmalardan elimde bulunan dosya, dilekçe ve özel idarenin anlaşmalarını açarak gösterebilirim. Karaçoban yolu, Şadı Güney yolu ve Çalıklı Mahallesi yolu içinde çalışmalarımız devam etmektedir. Çalışmalar hakkında bilgi almak isteyenlere her zaman kapım açıktır.


Değerli Çatalağaçlılar, köyün sorunlarını birlik ve beraberlik içinde çözmek için çaba harcayalım. Biz nüfusu kalabalık olan bir köy değiliz. İhtiyar heyetimle birlikte köyün menfaattarı için elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar çalışmaktayız. Zorlandığımız yerde siz değerli köylülerimizden yardım talep ederiz. Dedi.


  • Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2024

Diğer Gönderiler

İsmail Çakıcı Vefat Etti

Doğankent Çatalağaç Köyü Derindere mahallesi sakinlerinden ismail Çakıcı vefat etti.

Abdurrahman Güvendi Vefat Etti

Doğankent Çatalağaç Köyü Orta mahalle sakinlerinden Tasıldaro Recep Kemal Oğlu Abdurrahman Güvendi hakka yürüdü.

Çatalağaç Köyü Muhtarı Mehmet Güvendi

Doğankent Çatalağaç Köyü Muhtarı Mehmet Güvendi Azaları ile birlikte beş yılını değerlendirdikten sonra şimdi de yeniden seçilmesi halinde yapacaklarını açıkladı.

Çatalağaç Köyü ile ilgili gönderilere ulaşın.

Haberler, duyurular, ilanlar, köy hakkında bilgiler, fotoğraflar, videolar ve daha fazlası...

Çatalağaç Köyü, Giresun'un Gümüşhane ile sınır köyüdür. 5 Mahalleden oluşur.