Gönderiler

Kudi Çatalağaç Köyü Muhtar Adayı

Doğankent Çatalağaç Köyü Muhtarlığına Metin Kudi aday olduğunu açıkladı.

Kudi Çatalağaç Köyü Muhtar Adayı

Değerli Çatalağaç Köyü sakinleri,3 ay önce muhtar adaylığımı açıklamıştım. Kudi, 34 yıl kamu görevi yaptıktan sonra emekli oldum, bir dönemde köyümün siz değerli insanlarına hizmet etmek istiyorum. Sizlere hizmet edebilmek için canla başla çalışmalarıma devam ediyorum. DESTEK SİZDEN HİZMET BENDEN düşüncesiyle ilk önce köyümün sorunlarını çözmek için çok çalışacağım. Ayrıca herkese adaletli bir şekilde davranacağım. Bireysel sorunu olan tüm köylülerimin isteklerini çözüp yerine getirmek için ayrım yapmadan emek sarf edip çözmeye çalışacağım diyen Metin Kudi, NE SÖZ VERDİYSE ONU YAPAR, DESTEK SİZDEN HİZMET BENDEN. Herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum.Dedi.


Metin Kudi Kimdir

Kudi, 1966 yılında Tirebolu'da doğdu. İlkokulu Çatalağaç Köyü Derindere Mahallesi Birleştirilmiş sınıflı ilkokulda okudu. Ortaokul ve Liseyi Doğankent'te okuduktan sonra Anadolu Üniversitesi Açık öğretim fakültesini bitirdi. 1989 yılında girmiş olduğu kamu görevini 2023 yılında tamamlayarak emekli oldu. Kudi evli ve 3 çocuk babasıdır.

  • Eklenme Tarihi: 03 Mart 2024

Diğer Gönderiler

İsmail Çakıcı Vefat Etti

Doğankent Çatalağaç Köyü Derindere mahallesi sakinlerinden ismail Çakıcı vefat etti.

Abdurrahman Güvendi Vefat Etti

Doğankent Çatalağaç Köyü Orta mahalle sakinlerinden Tasıldaro Recep Kemal Oğlu Abdurrahman Güvendi hakka yürüdü.

Çatalağaç Köyü Muhtarı Mehmet Güvendi

Doğankent Çatalağaç Köyü Muhtarı Mehmet Güvendi Azaları ile birlikte beş yılını değerlendirdikten sonra şimdi de yeniden seçilmesi halinde yapacaklarını açıkladı.

Çatalağaç Köyü ile ilgili gönderilere ulaşın.

Haberler, duyurular, ilanlar, köy hakkında bilgiler, fotoğraflar, videolar ve daha fazlası...

Çatalağaç Köyü, Giresun'un Gümüşhane ile sınır köyüdür. 5 Mahalleden oluşur.